Naftos ir kvapiųjų medžiagų židiniai

VelykosNaujienlaiškis
Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Filter

Kvapiųjų aliejų židinys - sukurti atpalaiduojančią atmosferą


Šaltuoju metų laiku kaip niekad linkstame jaukiai leisti vakarus savo namuose. Kvapiųjų aliejų židinys padės sukurti malonią, beveik palaimingą atmosferą. Siūlome daugybę įdomių gaminių, iš kurių tikrai rasite tą, kuris puikiai atitiks jūsų skonį. Žinoma, svarbūs ir patys kvapieji aliejai, kurie padeda atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Atsižvelgdami į savo asmeninius pageidavimus, galite pasirinkti jums labiausiai tinkantį aromatą. Aliejinių židinių veikimo principas labai paprastas - nustatytoje vietoje padėta žvakė įkaitina preparatą - kvapųjį aliejų arba vašką- supiltą į ant viršaus esantį dubenėlį. Jei norėtumėte patys išbandyti tokio tipo aksesuarų efektyvumą, jus gali sudominti "Mondex" modelis, kuris puikiai atlieka vaidmenį, kuriam buvo sukurtas. Viršuje esančioje talpioje ertmėje tilps reikiamas židinio aliejų kiekis. Jų kvapas padarys jūsų vakaro poilsį malonesnį ir paruoš jus kitos dienos iššūkiams.


Gražiausi namų kvapai, dėl kurių galite apsispręsti


Jei ieškote neįprastų kvapų savo namams, jus tikrai sudomins svetainėje pateiktas asortimentas. Čia rasite daugybę įvairių bet kokios formos oro gaiviklių, todėl garantuotai rasite sau tinkamą. Siūlomi aerozoliniai, lazdeliniai ar elektriniai modeliai - kiekvienas iš jų turi savų privalumų, o kartu - visi užtikrina nemalonių kvapų šalinimo veiksmingumą. Vienas populiariausių yra lazdelių pavidalo oro gaiviklis, kuris taip pat labai elegantiškai atrodo lentynoje. Norėdami paskleisti buteliuke esančių eterinių aliejų kvapą, atsukite buteliuką ir į jį įdėkite pasirinktą kiekį lazdelių. Kad poveikis būtų visavertis, patartina visą rinkinį naudoti iš karto. Mūsų asortimente rasite net dviejų šimtų mililitrų talpos oro gaiviklį, o tai reiškia, kad išsklaidytu aromatu galėsite mėgautis tikrai ilgai. Papildomas šio modelio privalumas - žavus, dekoratyvus buteliukas ir tai, kad jį galima įsigyti trijų versijų. Kad ir kurį pasirinksite - jūsų pasitenkinimas garantuotas.


Oro gaivikliai - kokių dar versijų galima įsigyti?


Tarp siūlomų oro gaiviklių rasite daugybę skirtingų variantų. Priklausomai nuo to, ko šiuo metu pageidaujate iš kvapų savo namams ar automobiliui - siūlomi produktai turėtų jums patikti. Kai norite šiek tiek atgaivinti iš spintos sklindantį kvapą - būtinai turėtumėte peržiūrėti itin veiksmingų kvapiųjų paketėlių kolekciją. Kita vertus, jei esate šiuolaikinių technologijų gerbėjas - jūsų namams puikiai tiks elektrinis oro gaiviklis. Jums tereikia atsargiai atsukti jį, pritvirtinti kvapų kasetę difuzoriuje ir įstatyti į rozetę. Tarp šio sprendimo privalumų - laipsniškas aromato išsiskyrimas. Šios svetainės asortimente rasite keletą elektrinių oro gaiviklių "Felce Azzura" variantų. Jus gali sudominti ne tik namams skirti gaminiai, bet ir automobiliams sukurti gaminiai. Kiekvienas iš siūlomų oro gaiviklių, kad ir kokį pavidalą pasirinktumėte, puikiai tiks kasdieniam naudojimui, o siūlomi aromatai neabejotinai padarys jūsų dieną malonesnę.


Taip pat žr: Žvakės namams, Žvakidės, Puodai, vazos, veidrodžiai

Pakraunama...