Porcelianiniai ąsočiai

Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Simbolis
Brūkšninis kodas
Medžiaga
Spalva
Ilgis [cm]
Plotis [cm]
Aukštis [cm]
Skersmuo [cm]
Talpa [l]
Pakuotės tipas
Sąlytis su maistu
Medžiaga
Talpa [ml]
Indaplovė
Mikrobangų krosnelė
Rūšys
Filter

Kokios talpos turėtų būti geras porcelianinis ąsotis?Gero porcelianinio ąsočio talpa turėtų atitikti mūsų poreikius. Kasdieniam naudojimui geriausiai tinka maždaug 1 litro talpos puodeliai, tada galima vienu metu visiems namiškiams paruošti arbatos ar kavos, pavyzdžiui, pusryčiams ar vakarienei. Taip pat labai išpopuliarėjo maždaug 500 mililitrų talpos porcelianiniai puodeliai su pridedamu puodeliu. Šis sprendimas puikiai tinka arbatos žinovams, kurie nori mėgautis karštu gėrimu šaltais vakarais. Taip pat verta nepamiršti pagalvoti apie indo, kuris tiks vakarėliams, įsigijimą - tokiais atvejais puikiai tiks bent 1,6 litro talpos porcelianiniai ąsočiai. Internetinėje parduotuvėje "Mondex" vartotojai ras gražių porcelianinių ąsočių modelių, kurie tikrai gerai atrodys ant bet kokio stalo.Kuris porcelianinis ąsotis skirtas kavai, o kuris - arbatai?Porcelianiniai arbatinukai skirstomi į indus, skirtus arbatai ir kavai virti. Nors daugeliui vartotojų skirtumai tarp jų nėra aiškiai pastebimi, galime pastebėti tam tikrus jų konstrukcijos niuansus:

  • Pagal dydį porcelianinis arbatos puodelis paprastai būna mažesnis už skirtą kavai. Jų talpa paprastai būna apie 1 litrą, o į porcelianinius kavos puodelius telpa vidutiniškai 2 litrai gėrimo.

  • Šie du indai taip pat skiriasi savo forma - porcelianinis kavos puodelis paprastai būna plonesnis už arbatos puodelį, kuris yra žemesnis ir platesnis, dažnai svogūno formos.

  • Tiek kavos, tiek arbatos puodeliai iš porceliano turi kaklelį, pro kurį galima patogiai pilti gėrimą. Dažnai viduje taip pat yra sietelis, skirtas, pavyzdžiui, arbatos lapeliams surinkti.Ar galima porcelianinį arbatinuką plauti indaplovėje?Apskritai porcelianinių indų, įskaitant arbatinukus,nereikėtų plauti indaplovėje, nes daugeliu atvejų jie yra labai subtilūs ir turi dekoracijas,kurios, veikiantplovikliais ir karščiu, esant dideliam slėgiui, gali išblukti ir atsirastiįtrūkimų. Tačiau daugeliu atvejų porcelianinius ąsočius galima plauti indaplovėje. Tai daugiausia taikoma šiuolaikiniams gaminiams, tačiau verta nepamiršti perskaityti gamintojo rekomendacijas, kaip valyti tokius indus. Atminkite, kad norint, jog valymas būtų veiksmingas, reikėtų pasirūpinti, kad porcelianinio arbatinuko viduje neliktų arbatos ar kavos likučių, ir indaplovėje jį valyti švelnia programa.Taip pat peržiūrėkite kitus mūsų asortimento gaminius:- Puodeliai- karfėles- puodeliai- Kavos puodeliai- Kavos servizai- Stiklinės

Pakraunama...