Plokštės

VelykosNaujienlaiškis
Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Filter

Kaip išsirinkti gerą lėkštę?Lėkštė yra nepakeičiamas indas kiekvienuose namuose. Joje galima patogiai patiekti patiekalus, kuriuos galima pasiimti patiems, todėl ji puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek vakarėliams. Perkant verta atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Rinkitės savo poreikius atitinkančią lėkštę - jei ruošiate patiekalus didesniam žmonių skaičiui, rinkitės didesnių dydžių gaminius, o mažesni puikiai tiks vakarienei, pavyzdžiui, kotletams, patiekti.

  • Rinkitės indus, kurie derės prie jūsų interjero dizaino. Vartotojai dažniausiai renkasi baltas keramines arba porcelianines lėkštes, kurios visada atrodo rafinuotai ir kartu dera su kitais virtuvės daiktais. Taip pat galima rinktis metalinius indus, kurie yra labai patvarūs, ir medinius indus, kurie interjerui suteikia jaukumo.

  • Virtuvėje puikiai tiks indai, kuriuos lengva valyti, pavyzdžiui, indaplovėje. Tačiau įsitikinkite, kad jie yra tinkami valyti tokiu būdu.

  • Išsirinkitejūsų poreikius atitinkančią lėkštę- klasika, žinoma, yra ovalo formos indai,kurie visada atrodo elegantiškai, tačiau galite rinktis ir apvalios formos indus - jie paprastai būna didesni nei pietų lėkštės. Taip pat galime atsigręžti į modernias, labai dizaino stačiakampes lėkštes.Ką patiekti ant serviravimo lėkštės?Serviravimo lėkštės puikiai tinka įvairiems užkandžiams eksponuoti ne tik elegantiškuose vakarėliuose, bet ir susitikimuose su šeima ir draugais, pavyzdžiui, per gimtadienius ar vardadienius. Tokio tipo lėkštės tinkamos patiekti:

  • Daržoves, pavyzdžiui, griežinėliais pjaustytus pomidorus, agurkus, paprikas, taip pat salotų lapus.

  • Juose puikiai tinka patiekti įvairių rūšių sūrį, įskaitant kamamberą, brie ar čederį, taip pat griežinėliais pjaustytą mėsą, kuri, efektingai supakuota, taps papildoma stalo puošmena.

  • Užkandžių lėkštės tinka mažiems užkandžiams, pavyzdžiui, dantų krapštukų užkandžiams, tortilijų suktinukams ar net nachos su sūrio padažu viduryje, patiekti.

  • Juose taip pat galima patiekti vaisius, o tai ypač tinka vakarėliams su vaikais. Tuomet pravartu patiekti supjaustytas braškes, vynuoges ar obuolius.

  • Metalinės lėkštės puikiai tinka karštai mėsai, ypač kotletams ar ruletėms, patiekti, nes jose maistas ilgiau išliks šiltas.Universalios dekoratyvinės lėkštėsGausiai dekoruotos lėkštės visada įspūdingai atrodo ant stalo. Tam tikra prasme jos traukia prie stalo sėdinčiųjų akį, kurie tikrai atkreips dėmesį į gardžius užkandžius. Daugelis žmonių jas taip pat naudoja kaip praktišką prieškambario aksesuarą, į kurį galima pasidėti raktus ar piniginę.Peržiūrėkite ir kitus mūsų asortimento gaminius bei peržiūrėkite kitus mūsų tinklaraščio įrašus:- Lėkštės- Desertų lėkštės- Kvadratinės lėkštės- Vakarienei skirtos lėkštės- Plokštės- Puodeliai

Pakraunama...