Apie mus

"Mondex" yra šeimos verslas, kurio istorija siekia 1986 m. Nuo to laiko mes siekiame kurti naujas kolekcijas savo klientams. Įsitvirtinome namų apstatymo pramonėje kaip novatoriškų porceliano, įspūdingų stiklo gaminių, stalo įrankių, baldų ir tekstilės gaminių linijų kūrėjai. Kurdami dizainą daug dėmesio skiriame ne tik gaminių išvaizdai, bet ir funkcionalumui. Daug dėmesio skiriame savo dizaino gaminių kokybei, nes norime, kad jie tarnautų kuo ilgiau. Dėl savo įsipareigojimo siekti tobulumo turime daug klientų tiek Lenkijoje, tiek visame pasaulyje. Bėgant metams ieškome naujų būdų, kaip pasiekti ne tik savo klientus, bet ir turtingą dizaino pasaulį.
Nuo pat įmonės istorijos pradžios jos įkūrėjai buvo artimi tiek klientams, tiek tiekėjams. Iki šių dienų mūsų įmonėje kasdien vis dar galite rasti savininkų, kurie kartu su komanda kuria naują kokybę namų apstatymo pramonėje. Nuosavi prekių ženklai: "AffekDesign by Mondex", "Cookini by Mondex", "BathLab by Mondex" ir "Mondex".
Kiekvienas klientas mums yra nauja istorija, su savo gaminiais mes įžengiame į kliento gyvenimą ir kuriame jį kartu. Pasitenkinimas ir pasitenkinimas mūsų gaminiais yra prioritetas. Visada esame atviri savo klientų atsiliepimams ir vertiname, jei jie jais dalijasi su mumis.

ISTATES

1978 r.

Istorijos pradžia

Pirmoji Jerzy Affek komercinė veikla

1986 r.

Mondex - laikas pradėti

Anna ir Jerzy Affekas atidaro pirmąją nedidelę namų apyvokos prekių parduotuvę. Taip prasideda iš kartos į kartą išaugusi įmonė, kurios augimą galime stebėti ir šiandien.

1999 r.

Plėtra

Towarowa gatvėje 17 pastatomas visiškai profesionalus sandėlis, kuris iki šiol tarnauja kaip prekybos salė, o jo plotas viršija 1000 m2.

2000 r.

Affek Home - pirmoji tinklo parduotuvė

Atidaroma pirmoji AFFEK HOME prekės ženklo parduotuvė, kurios dėka pradedamas kurti firminių parduotuvių tinklas.

2008 r.

Proveržio sandoris

Pirmasis tokio masto importo sandoris, pasirašyta sutartis dėl 100 vieno produkto konteinerių.

2012 r.

Salono Varšuvoje atidarymas

Atidarytas parodų salonas Varšuvoje.

2016 r.

Mondex internete

Pirmosios internetinės parduotuvės mondex.pl atidarymas

2020 r.

"Mondex" Europoje

Plėtra į Prancūziją, Vokietiją, Čekiją, Nyderlandus, Belgiją, Italiją, Rumuniją.

MONDEX ISTORIJA

Jei kas nors ieško namų apstatymo įmonės, kuri lenktyniauja su tendencijomis, bet visada siekia puikios kokybės ir estetikos pojūčio, "Mondex" yra atsakymas. Mūsų asortimente ras ką nors tiek retro ir vintažinio stiliaus mėgėjai, tiek šiuolaikinio dizaino mėgėjai. Jau daugelį metų stengiamės pateisinti lūkesčius ir didžiuojamės galėdami pasakyti, kad tobulėjimas yra mūsų antrasis vardas. Dirbame visoje Europoje ir nesustojame, tikime, kad mūsų gaminiai turi ateitį ir ras savo vietą kiekvienuose namuose.

Pakraunama...