Mokėjimas ir pristatymas

PRISTATYMAI Į LENKIJĄ

Pateikdami užsakymą galite pasirinkti pageidaujamą pristatymo datą. Jei jūsų nurodytu adresu nerandama, per 2 dienas bus bandoma pristatyti dar kartą. Siuntinį taip pat galite nukreipti į pasirinktą atsiėmimo punktą. Siuntiniai siuntų automate laukia atsiėmimo ne ilgiau kaip 2 dienas.

Pristatymo tipas Pristatymo laikas Bendra kaina Vežėjas
Pristatymas adresu 3 – 4 dienos
2 – 3 dienos
6,90 EUR WE|DO
DPD

Užsakymams, kurių suma didesnė nei 149 svarų sterlingų, pristatymas nemokamas.

Mokėjimas

Transporto žala

Žinome, kad mūsų parduodami produktai yra trapūs, todėl labai rūpinamės, kad jie būtų tinkamai apsaugoti. Kiekvienas gaminys yra apsaugotas burbuline plėvele. Tada siuntinį užpildome kartoniniu užpildu. Tada siuntinys apvyniojamas burbuline plėvele ir įtempiama plėvele. Ant siuntinio užklijuojame etiketę su įspėjimais apie trapų turinį.

Jei siuntinys atrodo pažeistas, su kurjeriu surašykite pranešimą apie pažeidimus arba pažymėkite "Parcel Post" parinktį "skundas" ir įdėkite siuntinį atgal į dėžę. Jei gavus siuntą pažeidimai nebuvo matomi, per 7 dienas galite surašyti pranešimą apie pažeidimus. Nepamirškite dokumento pridėti prie pretenzijos arba grąžinimo formos.

Paslaugos už papildomą mokestį

Pateikdami užsakymą galite pasirinkti pageidaujamą pristatymo datą. Jei nurodytu adresu jūsų nėra, per 2 dienas bus bandoma pristatyti dar kartą. Taip pat galite nukreipti siuntinį į pasirinktą surinkimo punktą. Siuntiniai siuntų mašinoje laukia atsiėmimo ne ilgiau kaip 2 dienas.

Paslauga Bendra kaina
Dovanų pakavimas 1,20 €
Didelių gabaritų* 4,80 €

* - gaminys, kurio dviejų ilgesnių kraštinių suma viršija 120 cm arba sveria daugiau kaip 20 kg

PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOJE
Pristatymo tipas Pristatymo laikas Bendra kaina Vežėjas
Pristatymas per kurjerį 3 - 10 darbo dienų 4,90 - 6,90 Eur DPD, DHL

Pristatymo kaina bus nurodyta pirkinių krepšelyje, kai pateiksite užsakymą

Pakraunama...