Kalėdų pasiūlymas jau pasiekiamas | žiūrėti daugiau

Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Spalva
Ilgis [cm]
0 0
Plotis [cm]
0 0
Aukštis [cm]
Skersmuo [cm]
.00 .00
Talpa [l]
Talpa [ml]
Jis turi muitinės kodą
Filter

Nerūdijančio plieno puodai

Ar sveika gaminti maistą nerūdijančio plieno puoduose?



Nerūdijantis plienas yra netoksiška medžiaga, kuri nereaguoja su maistu. Todėl gaminti maistą juose yra saugu ir į maistą nepatenka jokių kenksmingų medžiagų. Be to, tai padeda išsaugoti produktų maistinę vertę, todėl patiekalai yra skanūs ir labai sveiki.



Kokius nerūdijančio plieno indus turėčiau pasirinkti?



Geri nerūdijančiojo plieno indai dėl labai gero kainos ir kokybės santykio yra tikras privalomas dalykas daugelyje namų ūkių. Norint užtikrinti, kad virtuvės indai mums visapusiškai funkcionuotų, perkant verta atkreipti dėmesį į toliau išvardytus dalykus:





  • jų gamyboje naudojamo plieno rūšį. Geriausi gaminiai yra pagaminti iš 18/10 arba 18/8 plieno,kurie yra atsparūs rūdims ir labai ilgai išlaikoblizgesį .

  • Rinkimės tvirtai pagamintus gaminius. Nerūdijančio plieno puodai storu dugnu įkaista lėčiau, tačiau maistą įkaitina tolygiai, o tai padeda efektyviai gaminti maistą.

  • Atkreipkite dėmesį į tai, kokio tipo viryklei skirti indai. Indukcijai skirti nerūdijančio plieno indai turi specialų magnetinį dugną, kurį atitinkama kaitlentė "nuskaito", todėl dugną galima įkaitinti. Šiuo metu siūlomi ir universalūs gaminiai, kurie tinka ir dujinėms ar keraminėms viryklėms.

  • Pasirinkti indai turėtų turėti tvirtas, kontūrines rankenas, pageidautina tokias, kurios neįkaista, todėl juos bus daug lengviau nuimti nuo viryklės.

  • Esminė bet kurio plieninio puodo dalis yra dangčiai, kurie yra būtinas elementas troškinant. Jie turi būti ne tik gerai prigludę pagal skersmenį, bet ir pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo.

  • Pasikliaukime gaminiais, kurie leis mums paruošti patiekalus. Pirmenybę teikite jau paruoštiems 2-6-7 litrų talpos rinkiniams, skirtiems troškintai mėsai, makaronams ar sultiniui.



Ar galima maistą laikyti nerūdijančio plieno puoduose?



Iš nerūdijančio plieno pagaminti puodai išsiskiria daugybe savybių, kurios prisideda ne tik prie jų ilgaamžiškumo, bet ir funkcionalumo. Jie nerūdija, kai liečiasi su maistu, ir nesusidaro patina (kaip, pavyzdžiui, iš vario pagamintų gaminių atveju), todėl laikomo maisto skonis nesikeičia. Tai itin svarbus patarimas gaminantiems sriubas ar vieno puodo patiekalus - atvėsus maistui, puodą galima laikyti šaldytuve nebijant, kad jis praras aromatą ir skonį.



Kaip valyti nerūdijančio plieno puodų išorę?



Neretai išorinė puodo pusė nudega dėl naudojimo ant dujinės viryklės arba dėl purslų, pavyzdžiui, nuo keptuvės ar kito puodo. Kaip tada tokį puodą išvalyti? Yra keletas veiksmingų būdų, kaip atsikratyti įsisenėjusių nešvarumų:





  • Dažniausiai naudojamas indų ploviklis ir vanduo. Tokį plieninį puodą pamirkykite ir nušveiskite kempine su skysčiu, tada nuplaukite po tekančiu vandeniu.

  • Jei nešvarumai daug didesni, galime sumaišyti pusę puodelio acto ir pusę puodelio vandens (didesniems puodams proporcijas padidinkite) ir panardinti puodą į tirpalą maždaug 30 minučių. Švelniai nušluostykite kempine ir nuplaukite indą po tekančiu vandeniu.

  • Arba sumaišykite arbatinį šaukštelį valgomosios sodos su trimis valgomaisiais šaukštais vandens ir šiuo tirpalu nušveiskite indus, tada nuplaukite juos švariame vandenyje.



Ar nerūdijančio plieno puodus galima plauti indaplovėje?



Nerūdijančio plieno indus galima plauti indaplovėje, žinoma, su sąlyga, kad iš jų vidaus pašalinsite didesnius maisto gabalus, kurie galėtų užkimšti mašinos filtrus. Taip pat patartina pasirinkti tinkamas plovimo priemones, pavyzdžiui, tabletes, kurios efektyviai išvalys indus nepažeisdamos jų švelnaus paviršiaus. Ir nepamirškite išėmę indus iš indaplovės kruopščiai juos išdžiovinti, kad jie jums tarnautų nepakitusios būklės daugelį metų.



Peržiūrėkite kitus siūlomus gaminius:



- Puodai



- Desertinės lėkštės



- Vakarienės servizas



- Duonos dubenys



- Puodeliai



- Kavos puodeliai

Jautājumi un atbildes

Visos užsakymos paruošiamos išsiuntimui per 24 valandas. Jei užsakymas buvo pateiktas šeštadienį, sekmadienį ar šventinę dieną, apdorojimo laikas skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos. Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo metodo. Numatyta pristatymo data matoma užsakymo pateikimo metu pasirinkus pristatymo būdą.

Mes bendradarbiaujame tik su geriausiomis siuntimo įmonėmis. Mūsų partneriai yra DHL, DPD, GLS, InPost, Poczta Polska, Orlen Paczka ir Suus. Užsakymą taip pat galite atsiimti asmeniškai parduotuvėse Olsztyne ir Ostródzie.

Mes priimame kreditines korteles, momentines mokėjimo formas ir BLIK. Už užsakymą taip pat galite sumokėti grynaisiais pinigais kurjeriui arba BLIK pakavimo automato įrenginyje.

Kiekvienas produktas prieš išsiuntimą tikrinamas bent dviejų žmonių. Vėliau jis apsaugomas burbuline plėvele ir tempimo plėvele. Kiekviena dėžė užpildoma perforuotu kartonu. Galiausiai siunta apvyniojama papildoma burbuline plėvele ir tempimo plėvele. Ant siuntos uždedama įspėjamoji juosta ir informacija apie turinį.

Jei produkto nuotraukoje matomi keli raštai ar spalvos, pasirinkimą galite padaryti įvesdami komentarą užsakymo trečiame proceso žingsnyje.

Žinoma, už papildomą mokestį jūsų užsakymą supakuosime į dekoratyvinį popierių ir pridėsime jūsų sveikinimo kortelę.

Kiekvienam užsakymui išrašome asmeninę sąskaitą faktūrą arba sąskaitą faktūrą su PVM kodu ir siunčiame ją elektroniniu būdu.

Nepaisant to, ar esate vartotojas, ar verslininkas, produktus galite grąžinti per 30 dienų, nenurodydami priežasties. Daugumos produktų grąžinimas vartotojams yra visiškai nemokamas.

Pretenzija yra visiškai nemokama. Tiesiog užpildykite internete prieinamą formą, kuri yra mūsų svetainėje.

Taip pat kviečiame įmones bendradarbiauti. Visa informacija pateikta Partnerių skiltyje.

Pakraunama...