pufai

VelykosNaujienlaiškis
Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Filter

Sėdimieji pufai gali papildyti bet kurį kambarį


pufaiyra itin praktiški sėdmaišiai. Dėl jų nedidelio dydžio juos galima lengvai pastatyti bet kurioje namų vietoje. Kai jų nereikia, galite pastatyti juos pasirinktoje kambario dalyje, o kai apsilanko svečiai, galite jiems pasiūlyti patogią taburetę. Be to, pufus galite nuspręsti rinktis ir vonios kambariui. Jie neabejotinai suteiks šiai buto daliai daugiau įdomumo. Vonios kambariui skirtas pufas gali būti naudingas įvairiose situacijose. Tačiau pagrindinė vieta, kur įrengiamos minkštos sėdimosios vietos, yra pagrindinis namų kambarys. Svetainės pufas turėtų derėti prie likusio interjero ir sudaryti vientisą visumą. Vienas iš pasiūlymų - "Mondex" modelis "Emily", pagamintas iš minkšto aksomo audinio. Jo šviesi spalva puikiai papildys daugelį interjerų - nesvarbu, ar jie būtų nudažyti baltai, ar pilkai. Vienodi pufai svetainei taip pat yra puikus pasiūlymas kambariams su dekoratyviniais tapetais, todėl rekomenduojame peržiūrėti svetainės asortimentą.


Būtinai peržiūrėkite mūsų: kėdės ir foteliai


Kokį pufą rinktis prieškambaryje?


Dekoruojant butą verta apsvarstyti kiekvieną jo dalį. Pufas prieškambariui yra viena iš galimybių, atsirandančių dekoruojant interjerą. Tokia sėdynė turėtų būti praktiška ir stilinga, bet taip pat - neužimti per daug vietos. Todėl verta apsvarstyti, ko iš tikrųjų norite. Atsiradus patogios sėdynės poreikiui, pravartu po ranka turėti patogų pufą, kurį bet kada galėsite perkelti ir į kitą kambarį. Šiam vaidmeniui puikiai tinka elegantiško mėlyno atspalvio "Mondex" pufas "Casimir". Velvetiniu audiniu aptraukto cilindro formos pufas įkomponuotas į metalinį apvadą, todėl sėdynė išsiskiria iš kitų. Toks prieškambaryje esantis pufas tikrai paįvairins jūsų namų interjerą. Verta paminėti, kad kartais pakanka vieno nedidelio elemento - minkštos taburetės - kad jūsų namų dizainas labai pasikeistų.


Mūsų namų dekoro parduotuvėje taip pat rasite: sofų ir lentynų


Į ką atkreipti dėmesį renkantis sėdimuosius pufus?


Idealus sėdimasis pufas - nesvarbu, kuriame kambaryje jį pastatysite - visų pirma turėtų atitikti dvi savybes - jis turėtų būti patogus ir puikiai papildyti interjerą. Todėl šio stiliaus svetainės pufams verta skirti pakankamai daug dėmesio. Žinoma, paprasčiausias variantas - rinktis juos atsižvelgiant į kambario spalvinę gamą. Tačiau tai nėra vienintelis turimų pufų skiriamasis bruožas. Siūlomi pufai skiriasi matmenimis, taip pat detalėmis - dygsniavimu, metaliniais intarpais. Atidžiau į juos įsižiūrėję pamatysite, kad kiekvienas pasiūlymas yra kuo nors ypatingas ir unikalus. Toks pufas svetainei, kaip "Mondex" modelis "Enzo", neabejotinai patenkins visų namiškių poreikius. Jo optimalus trisdešimt devynių centimetrų aukštis leidžia patogiai įsitaisyti prie kavos staliuko. Be to, pilka spalva yra itin universali. Svetainėje pateiktas pufų asortimentas sudarytas taip, kad lengvai rastumėte savo idealą.

Pakraunama...