15.03

Pavasarinis interjero dekoravimas - kaip papuošti namus pavasarį?

Pavasaris - tai metas, kai gamta atgyja, o mes įgauname energijos naujai veiklai. Taip pat pravartu šiam laikui paruošti savo interjerą, kad jame būti ir ilsėtis būtų dar maloniau. Daugiau apie tai, kaip sukurti pavasarišką atmosferą savo namuose, skaitykite šiame straipsnyje, tad kviečiame skaityti!

Pavasarį į namus įneškite spalvų!

Namų dekoravimo pavasariui pagrindas - tinkamai parinktos spalvos. Neabejotinai būtina įvesti ryškius atspalvius, ypač rožinės ar geltonos spalvos pagrindu, tačiau pastaraisiais sezonais ypač dominuoja įvairių žalios spalvos variantų derinimas su pastelinėmis spalvomis. Taip interjeras tampa labai jaukus, įgauna šviežią išvaizdą ir kartu atrodo labai elegantiškai. Štai kodėl pavasarį namuose, be kita ko, verta naudoti ir šią spalvą:

  • pagalvių užvalkalusir dekoratyvines pagalvėles, kurios, pasirodo, yra patikimas svetainės elementas, nes suteikia daug daugiau jaukumo. Puikus pasirinkimas būtų tamsiai žalios ir smėlio spalvos 45x45 centimetrų užvalkalai SOFIA, kuriems būdingas subtilus eglutės raštas, dėl kurio pagalvėlės traukia akį, bet nėra pernelyg ryškios. To paties dydžio BLINK užvalkalai taip pat puikiai tiks pavasarį. Jų raštai - ryškių lapų formos raštai žaliame fone, puikiai tinkantys pavasariui.
  • Pavasarį pravartu pasirūpinti ir stalo, prie kurio sėdame valgyti, apstatymu. Puikiai tiks gera staltiesė arba bėgikas, nes jie įneš į interjerą gaivumo. Smėlio spalvos NATURA staltiesė, kurios matmenys 140x280 cm, puikiai tiks ant daugumos valgomojo arba svetainės stalų, ant kurių puikiai matysis stalo indai ir kitos dekoracijos.
  • Pavasarinėse kompozicijose taip pat turėtų būti su šiuo metų laiku susijusių indų. Puikiai tiks įvairių rūšių gėlių puodeliai, pavyzdžiui, sensacingas moteriškas ir elegantiškas LAWENDA BEATA/DOROTA puodelis 350 ml/dušo 17,5 cm, kuris yra ir moteriškas, ir elegantiškas. Popietinei kavai ar arbatai taip pat puikiai tiks 250 ml talpos HARPER puodelis su lėkštele, kuriame, be gėlių raštų, taip pat vaizduojami paukščiai ir vabzdžiai.

Laikykite šviežias gėles gražiose vazose

Pavasaris mums neišvengiamai asocijuojasi su gražiomis skintomis gėlėmis, ypač tulpėmis, gvazdikais ir margaisiais. Jos pačios savaime yra įspūdinga interjero puošmena, tačiau nepamirškime, kad kiekvienai puokštei reikia tinkamos vazos, kuri sustiprintų estetines gėlių savybes ir kartu taptų papildomu dekoratyviniu elementu pavasariškai sutvarkant namus. Universalus sprendimas - naudoti skaidrias vazas, pavyzdžiui, 25,5 cm aukščio BOHEMIA GLOBUS modelį, kurio dizainas primena gėlių žiedlapius. Skaidrūs variantai, pavyzdžiui, 27 centimetrų aukščio marmuro raštų vaza CRISTIE DIAMENT, interjerą padarys ne tik lengvesnį, bet ir kur kas rafinuotesnį.

Taip pat skaitykite kitus mūsų tinklaraščio įrašus:

- Pavasarinis namų valymas

- Kokiai vazai kokias gėles rinktis?

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...