BOHO CHIC

Apibendrinant galima teigti, kad šiuo metu populiarėja tendencija į namus įvesti daugiau natūralių elementų ir šiltų spalvų. Derinant natūralias medžiagas su porcelianu, sukuriama šilta ir jauki atmosfera, kartu išlaikant gražią estetiką. Mūsų asortimente yra įvairių spalvų ir raštų, kurie puikiai tinka boho chic stiliui. Investicijos į naujus, šiam stiliui tinkančius daiktus, galinčius pakeisti interjero erdves, neabejotinai suteiks grožio, gyvybės ir jaukumo bet kuriems namams. Jei norite pradėti savo transformaciją link boho chic stiliaus, mūsų asortimentas tikrai taps jūsų gidu!

Apsauga nuo miesto džiunglių

Tinkamai parinktas vazonas ar dangtis paprastą vazoninę gėlę gali paversti akį traukiančiu interjero akcentu. Tiek atšiauriose, tiek gerai apšviestose patalpose tikrai rasite puikiai tinkantį dangtį bet kokioms gėlėms, kurias nuspręsite auginti. Tiems, kuriuos mažiau domina kasdienė priežiūra ir kurie ieško kažko, kas atrodo kaip gyvi augalai, bet nesukelia rūpesčių, dirbtinės gėlės yra nuostabus stilingas pasirinkimas, kuris suteikia nesenstančio grožio ir nereikalauja daug pastangų. Kad ir kokius sprendimus priimtumėte dėl savo namų dekoro, nepamirškite prie jų rasti tinkamų vazonų ir dangčių! Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje šiandien ir išsirinkite tobulus vazonus ir gaubtus visoms savo gėlių kompozicijoms.

Interjere vis dar karaliauja marmuras

Marmuras yra puikus dizaino pasirinkimas, kuris visada pasiteisina. Jis jau daugelį metų yra populiarus interjero dizaine ir suponuoja prabangą bei aukštos klasės stilių. Marmuro ir aukso derinys tapo ikona, kurią galima naudoti ir šiuolaikiškam, ir tradiciniam interjerui sukurti. Jei norite savo namams suteikti elegancijos, kodėl nepabandžius marmuro dizaino derinti su aukso akcentais, pavyzdžiui, dekoratyviniais rėmeliais, veidrodžiais, vazomis, puodais ir kitais daiktais? Nepaisant ilgalaikio marmuro tendencijos populiarumo, ji nesitraukia, todėl išmintingai dekoruokite namus šiuo rafinuotu deriniu ir sukurkite stilingą ir nesenstančią atmosferą!

Auksas visada madingas

Apibendrinant galima teigti, kad auksas neabejotinai tapo svarbiu daugelio interjerų puošybos elementu. Šią tendenciją nesunkiai galime pastebėti šiuolaikiniuose namuose, nes vazos, puodai ir smulkmenos su aukso elementais bet kuriai erdvei gali suteikti žavesio ir didingumo. Be to, tai gana universali medžiaga, kurią galite naudoti atkurdami įvairius dizaino stilius, priklausomai nuo savo estetinių pageidavimų. Nuo šiuolaikinio ir vidurio amžiaus iki neoklasikinio ir gotikinio - aukso akcentais galite pagerinti bet kokį interjerą. Kad iš tiesų įvertintumėte jo grožį, niekada nepamirškite derinti aukso su natūraliomis medžiagomis ir spalvomis - jos gali sukurti nepamirštamas erdves! Jei jums patiko mūsų idėjos, kaip panaudoti aukso žavesį namų interjere, kodėl gi nepabandžius? Peržiūrėkite, kokios vazų, vazonų ir kitų dekoratyvinių daiktų su aukso elementais galimybės gali tikti jūsų namams!

Pakraunama...