Užkandžių lėkštės

Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Spalva
Ilgis [cm]
Plotis [cm]
Aukštis [cm]
Sąlytis su maistu
Medžiaga
Indaplovė
Rūšys
Filter

Kokia starterio plokštelė?Užkandžių lėkštėšiek tiek skiriasi nuo klasikiniųstalo indų, nes ji sukurta taip, kad būtų lengviau paimti maistą ir kartu būtų galima puikiai parodyti patiekiamusskanėstus. Dauguma jų šiek tiek panašios į lėkštes, tačiau paprastai turi tiesų dugną ir nedidelį apvadą, kad nešiojant lėkštę niekas nuo jos nenukristų. Geras pasirinkimas yra ir besisukančios užkandžių lėkštės, kurios puikiai tinka riešutams, sūriui ar vaisiams patiekti, nes jose prie to paties stalo sėdintys žmonės gali lengvai išsirinkti tai, ko nori. Taip pat labai populiarūs patiekalai, padalyti į tris, keturis ar penkis tam tikros rūšies užkandžiams. Daugelis jų (ypač apvalios formos) centrinėje dalyje taip pat turi nedidelę ertmę, į kurią galima įdėti padažą ar užpilą.Kaip išsirinkti gerą užkandžių lėkštę?Užkandžių lėkštės pasirinkimas yra itin svarbus stalo indų pasirinkimo aspektas, nes ji leidžia patiekti skanius užkandžius, kai organizuojate vakarėlius su šeima ir draugais arba rengiate prabangią vakarienę. Šio tipo indai yra svarbi stalo indų rinkinio dalis, todėl perkant verta atkreipti dėmesį į toliau nurodytus dalykus:

  • Geriausia, kad užkandžių lėkštė savo išvaizda derėtų prie kitųstalo indų. Klasika, žinoma, yra balti indai, kurie puikiai dera su kitais elementais. Tai universalus sprendimas, tinkantis tiek kasdieniam naudojimui, tiek rafinuotiems vakarėliams.

  • Ne mažiau svarbus vaidmuo tenka medžiagai, iš kurios pagaminti indai, nes tai turi įtakos jų nepriekaištingai išvaizdai. Puikiai tinka porcelianiniai užkandžiai, tačiau keraminiai užkandžiai taip pat yra geras pasirinkimas, nes jie puikiai atrodo ir yra labai patvarūs.

  • Ne mažiau svarbi ir lėkštės forma, kuri atitinka kitus stalo indų elementus. Apvalios užkandžių lėkštės yra klasika, tačiau išpopuliarėjo ir kvadratinės bei stačiakampės formos, kurios puikiai dera prie modernių indų.Kokius skanėstus reikėtų patiekti užkandinėse lėkštėse?Užkandžiai patiekiami ant užkandžių lėkščių, priklausomai nuo to, ką norite patiekti svečiams. Tai gali būti užkandžiai, maži sumuštinukai arba pastaruoju metu madingi tortilijų suktinukai. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad atskiri skanėstai (ypač su pasta, pavyzdžiui, kiaušinių pasta) neturėtų liesti vienas kito. Taip jie bus daug geriau eksponuojami, be to, bus lengviau paimti atskirus užkandžius, nes jie nesulips. Raginame įsigytiproduktų iš "Mondex" internetinės parduotuvės, ypačrinkinių,į kuriuos, be kita ko, įeina gražios lėkštės užkandžiamspatiekti,kurios neabejotinai gražiai atrodys ant stalo .Taip pat žiūrėkite kitus mūsų siūlomus produktus:- Lėkštės- Vakarienės lėkštės- Juodos spalvos lėkštės- Kvadratinės lėkštės- Makaronų lėkštės- Desertinės lėkštės

Pakraunama...