Kilimėliai ir pagalvėlės

VelykosNaujienlaiškis
Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Filter

Padėkliukas - unikali kiekvieno stalo puošmena


Nedidelis, bet labai ypatingas - stalo kilimėlis yra toks pat svarbus kaip ir baldas, ant kurio jis padėtas. Jis atlieka labai svarbią užduotį - ne tik veiksmingai apsaugo stalviršį nuo pažeidimų ir nešvarumų, bet ir gražiai jį papuošia.


Stalo kilimėlis puikiai patvirtina, kad dizainą kuria detalės, todėl verta atidžiau pasidomėti ne tik stalo ir lėkščių padėkliukais, bet ir žvakių lėkštėmis, kilimėliais, stoveliais ir kt. Visos šios namų puošmenos atskirai yra tiesiog gražios, tačiau tik sudėtos kartu jos sukurs įspūdingą unikalių dizainerių stalo indų efektą. Įsitikinkite patys - peržiūrėkite unikalią "Mondex" stalo dekoracijų kolekciją.


Padėkliukai ir lėkščių stovai - originalaus "saldaus stalo" dekoracijos.


Padėkliukaipuikiai tinka, pavyzdžiui, kaip unikali dekoracija pastaruoju metu labai populiariems "saldiems stalams". Suderinkite padėkliukų spalvą ir kirpimą, kad sukurtumėte vientisą svajonių stiliaus stalą ir nustebintumėte savo svečius itin išradinga staigmena. Galimybių daug - pasirinkę " Mondex" namų apstatymo reikmenų parduotuvėje esančias padėkliukų kolekcijas, galite patys susikomponuoti savo glamūrinio, kaimiško ar modernaus stiliaus "saldainių batonėlius". Pavyzdys? Pasirinkite subtilias baltas vienodo dydžio lėkštes, po kuriomis išdėliosite didesnius už gyvenimą dekoratyvinius padėkliukus "Blanche Silver". Garantuojame - taip patiekti saldumynai: keksiukai, tortai, eklerai, akį džiugins dvigubai. Juolab kad viską papuošite subtilių gyvų gėlių kompozicijomis, o padėkliukus ir lėkštes išdėliosite skirtinguose aukščiuose - taip sukursite pakopų stalą. Tai labai lengva padaryti, jei turite "Mondex" lėkščių laikiklių, kurie yra neįkainojami dėl savo vizualinio patrauklumo.


Žvakių laikikliai ir lėkštės - suteikite kompozicijai daugiamatį švytėjimą


Veidrodiniai žvakidės laikikliai ir lėkštės - tai dekoracijos, kurios suteiks jūsų stalui žavingą, karališką ir itin romantišką aplinką. Žvakių liepsnos atsispindės lygiame lėkščių paviršiuje, blizgėdamos ir spindėdamos visa savo galia. Priklausomai nuo norimo efekto, tarp žvakių taip pat galite išbarstyti keletą kristalų, gėlių ar plunksnų. Be to, būtinai parinkite spalviškai suderintus indus, staltieses, padėkliukus ir kilimėlius. Pavyzdžiui, atidžiau pažvelkite į unikalias "Margot" serijos lėkštes su žvakėmis - galite laisvai maišyti apvalias ir kvadratines, mažesnes ir didesnes lėkštes ir kurti skirtingus žavesio efektus. Kolekcijos "Margot" žvakių lėkštelės sukurtos skiriant dėmesį detalėms - jų kraštai papildomai dekoruoti blizgančiais cirkonais.


Mūsų parduotuvėje taip pat rasite daug kitų unikalių kolekcijų staltiesių, staltiesėlių ir puodelių padėkliukų. Išsirinkite tuos, kurie geriausiai atitinka jūsų namų atmosferą - kad jie taptų dar jaukesni ir visiškai unikalūs.

Pakraunama...