Dažniausiai užduodami klausimai

Klausimai ir atsakymai

Koks užsakymų atlikimo laikas?

Visi užsakymai parengiami išsiuntimui per 24 valandas. Jei užsakymas pateikiamas šeštadienį, sekmadienį arba valstybinės šventės dieną, pristatymo laikas skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos. Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Numatoma pristatymo data rodoma užsakymo proceso metu pasirenkant pristatymo būdą.

2. Kaip pristatomas mano užsakymas?

Bendradarbiaujame tik su geriausiomis kurjerių bendrovėmis. Mūsų partneriai yra DHL, DPD, GLS, "InPost", "Poczta Polska", "Orlen Paczka" ir "Suus". Užsakymą taip pat galite atsiimti asmeniškai mūsų parduotuvėse Olštyne ir Ostrodoje. 3.

Kaip galiu sumokėti už savo užsakymą?

Priimame mokėjimo korteles, momentinius mokėjimus ir BLIK. Už užsakymą taip pat galite sumokėti grynaisiais pinigais kurjeriui arba Blik siuntų automate.

4. Kaip supakuoti produktai?

Prieš išsiunčiant kiekvieną gaminį kruopščiai patikrina mažiausiai du žmonės. Tada jis sutvirtinamas burbuline plėvele ir įtempiama plėvele. Kiekviena dėžutė užpildoma perforuotu kartonu. Galiausiai pakuotė apvyniojama papildomu burbulinės ir tempiamosios plėvelės sluoksniu. Ant pakuotės užklijuojama juosta su įspėjimais ir informacija apie turinį.

5. Kaip pasirinkti gaminio spalvą?

Jei gaminio nuotraukoje matomi keli raštai ar spalvos, pasirinkti galima įrašant užsakymo komentarą trečiajame proceso etape.

6. Ar galiu paprašyti, kad gaminiai būtų supakuoti dovanų?

Žinoma, už papildomą mokestį supakuosime jūsų užsakymą į dekoratyvinį popierių ir pridėsime jūsų raštelį.

7. Kur galiu rasti kvitą arba sąskaitą faktūrą?

Kiekvienam užsakymui išrašome sąskaitą faktūrą su jūsų vardu ir pavarde arba PVM mokėtojo kodu ir išsiunčiame ją el. paštu.

8. Ar galiu grąžinti gaminius?

Nesvarbu, ar esate vartotojas, ar įmonės savininkas, gaminius galite grąžinti nenurodydami priežasties per 30 dienų. Daugumos gaminių grąžinimas vartotojams yra visiškai nemokamas.

9. Ar turiu apmokėti pretenzijos pateikimo išlaidas?

Pretenzijos pateikimas yra visiškai nemokamas. Jums tereikia užpildyti internetinę paraišką, kurią rasite mūsų svetainėje.

10. Ar prekiaujate B2B prekėmis?

Mes taip pat kviečiame įmones prisijungti prie mūsų. Visą informaciją rasite Partnerių skiltyje.

Pakraunama...