Makaronų lėkštės

Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Simbolis
Brūkšninis kodas
Spalva
Ilgis [cm]
Plotis [cm]
Aukštis [cm]
Sąlytis su maistu
Medžiaga
Indaplovė
Mikrobangų krosnelė
Filter

Makaronų lėkštės - tinka itališkiems patiekalamsMakaronų lėkštės - tai indai, kurie ypač tiks mėgstantiems itališkus patiekalus. Nepriklausomai nuo makaronų rūšies, juos galėsite valgyti tokiems patiekalams skirtose lėkštėse. Makaronų lėkštės papildytos įdubimais, kurie leidžia įspūdingai patiekti maistą ir kartu užtikrina visišką komfortą. Aukštos kokybės lėkštėmis verta papildyti savo indus, juo labiau jei mėgstate patiekalus iš makaronų, mirkytų įmantriuose padažuose.

Spagečių lėkštė - keramika, kurią verta turėtiJei mėgstate gaminti maistą, jus gali sudominti praktiškaspagečių lėkštė. Bet kokiu jums patinkančiu būdu paruošti makaronai, patiekti tinkamoje lėkštėje, neabejotinai padarys įspūdį visiems, kuriuos priimsite. Preciziškai pagamintos keramikos makaronų lėkštės - tai elementas, kurį įvertins kiekvienas itališkos virtuvės gurmanas, kurioje gausu tokių patiekalų kaip spageti bolognese, carbonara, napoli ar kitų, taip pat labai populiarių Lenkijoje. Tokio tipo indai taip pat gali tapti intriguojančia dovanos idėja mėgstantiems gaminti artimiesiems. Jūsų draugai, kurie dar tik komplektuoja stalo indus, tikrai apsidžiaugs originalia spagečių lėkšte.

Gili lėkštė makaronams - kodėl turėtumėte ją turėti?Gili lėkštė makaronams yra indų elementas, kurį verta įsigyti ne tik dėl jo praktiškumo. Nesvarbu, kokią makaronų rūšį labiausiai mėgstate, galėsite mėgautis skoningai patiektu patiekalu. Lėkštė spagečiams gali būti itin originali - galite rasti daug įdomių variantų, kurių kiekvienas pasirodys vienodai naudingas. Solidžiai pagamintą keramiką visada verta turėti, ypač jei domitės kulinarinėmis temomis, susijusiomis su užsienio virtuve. Gili makaronų lėkštė gali patobulinti jau turimus indus ir tapti nepakeičiama jų dalimi.Pakraunama...