Lentelės

VelykosNaujienlaiškis
Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Filter

Virtuvės valgomojo stalas - kokį pasirinkti, kad būtų funkcionalus ir kartu dekoratyvus


Virtuvė suvalgomojo stalu - daugelio namų šeimininkių svajonė. Kartais jis nebūtinai turi būti didelis - pakanka, kad šeima galėtų kartu praleisti laiką prie stalo. Ypač mažose virtuvėse valgomojo stalas dažnai gali būti naudojamas darbui, kaip papildomas stalviršis ar savotiška virtuvės sala. Todėl jo paskirtis gali būti įvairi. Dėl gana intensyvaus naudojimo ir sudėtingų virtuvės sąlygų verta pasirūpinti, kad virtuvės stalas būtų kokybiškas. Žinoma, geriausi yra mediniai, tvirti, betoniniai stalai su dideliu stalviršiu. Tačiau, žinoma, tam reikia pakankamai vietos. Nedideli apvalūs virtuvės stalai yra puikus sprendimas neabejotinai mažesnėms virtuvėms. Tai taip pat sensacingas būdas patogiai sutalpinti didesnį skaičių namiškių.


Gražiai apipavidalintas virtuvės stalas yra savotiška virtuvės ar valgomojo puošmena. Tereikia išsirinkti išskirtinę stalo tekstilę, padėkliukus, kilimėlius ir, žinoma, ekstravagantiškus indus, ir efektas bus plytų mūro. Taip pat nepamirškite virtuvės ar valgomojo stalo papuošti vazomis su gyvomis gėlėmis. Tai šeimos namams suteiks šiltą atmosferą.


Stalai, stalai ir dar kartą stalai....kvadratiniai, apvalūs, dideli ir maži. Koks stalas tinka erdvei?


Stalų tipų yra išties begalė. Galime rinktis didelių matmenų stalus, mažesnius stalus, aukštus stalus ir žemus suolus. Galime rinktis kavos stalus, valgomojo stalus, virtuvės stalus. Ir dar yra konstrukcinė medžiaga. Stalai gali būti pagaminti iš medžio masyvo ir nepavaldūs laikui, iš milteliniu būdu dažyto metalo, pavyzdžiui: juodos spalvos, derinami su stikliniu permatomu stalviršiu, pagaminti iš plokštės, iš plastiko. Viskas priklauso nuo jų galutinės paskirties, taip pat nuo interjero stiliaus.


Modernioms erdvėms rekomenduojame paprastus, minimalistinio dizaino metalinius ir stiklinius stalus. Klasikiniams interjerams ir įvairiapusiškiems interjerams su polinkiu į modernumą - visada tiks mediniai stalai.


Originalūs virtuvės stalai - mūsų pasiūlymas romantiškiems ir moderniems interjerams


Mūsų originalaus ir netradicinio virtuvės stalo idėja - tai virtuvės komplekto versija. Gražus medžio masyvo stalas, išmoningai patrintas, pagyvenęs ir subtilaus balto atspalvio. Didelis valgomojo ir darbo stalviršis vienu metu. To paties stiliaus suolas, ant kurio patogiai įsitaisys net ir didesnė šeima valgio metu. Šis rinkinys puikiai tiks Provanso, prancūziško ar angliško stiliaus virtuvei. Jis sukurs šeimynišką ir jaukią atmosferą, o dėl geros kokybės tarnaus mums daugelį metų.


Kita vertus, industriniam, loftiniam ir šiek tiek asketiškam interjerui rekomenduojame grūdinto stiklo stalus su metaline konstrukcija, kurie dėl savo konstrukcijos ir naudojamos medžiagos dar labiau pabrėš interjero griežtumą ir minimalizmą. Kartu jie yra itin funkcionalūs ir kartu suteikia interjerui elegancijos bei prabangos.


Mūsų parduotuvėje taip pat rasite: Indai, Virtuvės reikmenys, Valgomųjų rinkiniai, Keptuvės, Keptuvės .


Mūsų tinklaraštyje, be kita ko, rasite:


Kurios virtuvės dekoracijos?


Virtuvės reikmenys

Pakraunama...