Gėlių vazonai ant stovų

Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Simbolis
Brūkšninis kodas
Medžiaga
Spalva
Ilgis [cm]
Plotis [cm]
Aukštis [cm]
Skersmuo [cm]
Pakuotės tipas
Filter

Kaip išsirinkti puikų vazoną ant stovo?Gėlių vazonai ant stovų dominuoja šiuolaikiniame interjere, nes jie labai stilingi, be to, jų privalumas - puikiai eksponuoti augalus. Dėl prie jų pritvirtinto stovo jie tampa daug geriau matomi, o tai puiku, jei turite gražių augalų, kuriuos norite tokiu būdu išryškinti. Vis dėlto verta nepamiršti, kad juos reikėtų rinktis taip, kad jie ne tik gerai atrodytų, bet ir būtų funkcionalūs:

  • Svarbiausia pasirinkti tinkamą dydį, pritaikytą prie interjero galimybių ir atitinkamo augalo reikalavimų. Kai kurie augalai, pavyzdžiui, zamijokulkos, mėgsta siaurus vazonus, todėl patartina rinktis modelius, kurių skersmuo artimas viso augalo skersmeniui. Kitiems augalams yra daug daugiau galimybių - maži vazonėliai ant stovų tinka kompaktiškiems egzemplioriams, pavyzdžiui, gvinėjos žolei, o didesni puikiai tiks epipremnumoms, monsteroms ir arkliarūgščiams.

  • Verta paminėti, kaddaugelisnaudojami kaip vazonų ant stovo dangčiai. Tokiu atveju patartina tiksliai išmatuoti ne tik auginimo vazono skersmenį, bet ir jo aukštį, taigi pasirinkti vazono dangtį, nes jis turėtų uždengti auginimo vazoną. Tuomet bendra išvaizda bus tobula.

  • Ne mažiau svarbu ir naudojamos medžiagos tipas. Dauguma vartotojų renkasi keraminius puodus ant metalinių stovų, kurie yra labai patvarūs ir lengvai prižiūrimi.Ar puodai ant stovų turi būti su skylėmis?Kiekvienas vazonas ant stovų turi turėti skylių, nes tai turi įtakos tinkamam augalų augimui. Per šias skylutes gali nutekėti perteklinis vanduo, otaigali sukelti augalų šaknų puvinį. Dauguma modelių turi skylutes dugne, tokiu atveju pridedamas stovas, kad laistant augalus vanduo neišsilietų ant grindų. Taip pat rasite modelių su skylėmis šonuose, tokiu atveju vanduo nuteka sienelėmis į apačioje esantį padėklą. Puodus ant stovų be skylučių galima naudoti augalams, kuriems nereikia daug vandens, pavyzdžiui, kaktusams ir sukulentams. Tuomet dėl jų poreikių nedažnai laistomi minimalūs vandens kiekiai, todėl nereikia nerimauti dėl vandens išsiliejimo ar šaknų puvinio. Verta prisiminti, kad laistyti reikia saikingai, nes tai užtikrins, kad augalai ilgai džiugins mūsų akis.Kaip suderinti vazono ant stovo tipą su interjero dizainu?Ieškant aksesuarų savo namams ar butui, verta atkreipti dėmesį ne tik į funkcionalumą, bet ir į dizainą, kuris derėtų prie duoto komponavimo stiliaus. Dažniausiaipuikiai tinka balti vazonai ant aukso, sidabro ar juodos spalvos stovų,nes jieoptiškai padidins erdvę ir kartu suteiks jai jaukumo. Juodi vazonai ant metalinių stovų neabejotinai yra labai elegantiški ir geriausiai papildo modernaus, lofto ir glamūrinio stiliaus kompozicijas.Taip pat apžiūrėkite kitus mūsų asortimento gaminius:- Vazonai- Augalų vazonai turėklams- Dirbtinės gėlės- Sieninis laikrodis- Žibintas- Dekoratyviniai veidrodžiai

Pakraunama...