Lentynos

VelykosNaujienlaiškis
Filtruoti pagal
Price
Manufacturers
Filter

Kambarių lentynos - būtinas funkcinio buto baldas


Kad butas būtų visiškai funkcionalus, būtini tam tikri baldai. Tarp jų galima rasti knygų lentynas, kurias namų šeimininkai naudoja įvairiems sukauptiems daiktams laikyti. Knygų spinta pasirodo esanti itin svarbi, jei esate geros literatūros mėgėjas, tačiau ant jos taip pat galite pasidėti kitus smulkius daiktus - užrašų knygutę, planšetę ir kt. Bet kuriame kambaryje vietą užimančios lentynos turėtų būti kuo praktiškesnės ir kartu - derėti prie namų interjero. Svetainės lentynos yra puikus pasirinkimas, jei norite apgalvotai tvarkyti šią namų erdvę. Mediniai modeliai yra vieni populiariausių, nors yra ir naujoviškesnių metalinių, galinčių modernizuoti jūsų namus. Tinkama knygų spinta leis jums ir jūsų šeimai tvarkyti daiktus, todėl, be kitų dalykų, verta pagalvoti ir apie optimalų šio baldo dydį.


Sveiki atvykę į kategoriją: žurnaliniai staliukai ir kėdės


Modernios knygų spintos - kokiam interjerui jos tinka?


Modernios knygų spintosyra puikus pasirinkimas, jei mėgstate neįprastus sprendimus. Neįprastai parinktos medžiagos, iš kurių pagaminti šie baldai, ir jų dizainas gali suteikti jūsų namams visiškai kitokį charakterį, todėl verta į juos nukreipti savo žvilgsnį. Industrinė knygų spinta puikiai papildys lofto stiliaus interjerą, kuriame nesunku pastebėti plytas ir aukštas lubas. Vienas iš tokių pasiūlymų - "Mondex" modelis MADS. Jis sukurtas naudojant chromuotą plieną ir grūdintą stiklą. Unikalus lentynų išdėstymas suteikia jam nepaprasto žavesio. Knygų spintos ilgis - du šimtai centimetrų, todėl ji idealiai tinka naudoti daugelyje kambarių. Ji itin universali - ją galima naudoti ir kaip miegamojo, ir kaip vonios kambario knygų spintą. Toks baldas puikiai papildo griežtai įrengtą interjerą. Nesvarbu, ar jis tarnaus kaip vonios kambario knygų spinta, ar stovės kitoje vietoje, mūsų rekomenduojamas pasiūlymas tikrai atliks savo paskirtį itin charakteringu stiliumi.


Knygų spinta ir ne tik - į ką atkreipti dėmesį ją renkantis?


Renkantis knygų spintą verta atkreipti ypatingą dėmesį į kelis svarbius aspektus. Pirma, medžiaga, iš kurios pagamintas baldas. Priklausomai nuo to, kokiu stiliumi įrengtas jūsų butas, galite rinktis skirtingą dominuojančią medžiagą. Medieną galima laikyti universaliausia, nors stiklo lentynos taip pat atrodo itin įdomiai. Tačiau svarbu, kad medžiaga būtų tvirta ir preciziškai apdirbta. Kitas dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti, yra dydis. Lentynos gali būti kambario aukščio arba siekti tik pusę sienos. Žinoma, šis klausimas dažniausiai turi įtakos ir lentynų skaičiui, kuris yra dar vienas veiksnys, lemiantis, ar baldas tiks jūsų namuose. Trys, keturios ar daugiau - į knygų spintą įmontuotų lentynų skaičius priklauso nuo pasirinkto modelio. Išsirinkę knygų spintą iš mūsų asortimento, galite būti tikri dėl jos kokybės, tvirtumo ir funkcionalumo.


Taip pat siūlome: fotelius ir užsklandas

Pakraunama...