08.09

Kuo valyti baldus, kad neliktų dryžių?

Dažnai valant baldus, jie ilgai išlieka puikios išvaizdos ir geros būklės. Tačiau daugelis žmonių susiduria su problemomis dėl dryžių ant paviršių - kaip tai išspręsti?

Itin naudingos profesionalios valymo priemonės, pavyzdžiui, "Pronto" produktai, kurių galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje (visada patikrinkite, ar šiuo metu yra produktų, nes pasiūlymas gali keistis). Šie produktai tinka visų tipų paviršiams ir gali susidoroti su dulkėmis ar riebiomis dėmėmis, su kuriomis susiduriame, pavyzdžiui, virtuvėje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasukti dozatorių į "ON" padėtį, paspausti purkštuką, užpurkšti ant atitinkamo paviršiaus ir nuvalyti šluoste. Šias priemones saugu naudoti, jos nekenkia baldams, be to, palieka malonų kvapą. Juos verta naudotiypač tada, kaiturime baldus su blizgia apdaila arba kovojame su įsisenėjusiomis dėmėmis.

Namų apyvokos priemonės baldams valyti be dryžių

Baldams valyti verta naudoti irnamuose esančias priemones,kurioms puikiai tinka skalbimo skystis. Geriausia jį atskiesti šiltu vandeniu santykiu 1:10. Įpylus per daug ploviklio, ant paviršiaus gali atsirasti dryžių.

Labai svarbu pradėti valyti - nuo viršaus iki apačios. Pavyzdžiui, svetainėje pirmiausia reikėtų išvalyti lentynas, po to stalą ir tik tada televizoriaus spintelę. Taip išvengsime nešvarumų perkėlimo ant jau nuvalytų paviršių. Labai svarbu valymui naudoti minkštas šluostes, geriausia mikropluošto, kurios nepažeidžia viršutinio sluoksnio. Kruopščiai nuvalome baldus, stengdamiesi, kad ant paviršiaus neliktų per daug vandens. Taip pat galime papildomai viską nuvalyti sausai, kas, ypač lakuotų baldų atveju, puikiai pasiteisina - jie pasižymi dideliu blizgesiu be matomų dryžių.

Svarbu reguliarumas

Norint išvengti negražių dryžių, būtina reguliariai valyti paviršius - taip daug lengviau palaikyti tvarką ir gerą baldų būklę. Be to, pravartu išsiaiškinti, kaip valyti tam tikros rūšies baldus. Gamintojai šią informaciją pateikia ant atskirų baldų pakuočių. Tai ypač svarbu atsižvelgiant į tai, kad gaminant tokius gaminius naudojamas laminatas arba mediena, kuriuos reikia kitaip apdoroti. Tačiau specialistai sutaria, kad nereikėtų naudoti alkoholio ir amoniako pagrindu pagamintų preparatų, nes jie gali negrįžtamai pažeisti ir pakeisti paviršiaus spalvą.

Susipažinkite su siūlomais produktais ir skaitykite kitus tinklaraščio įrašus:

- Namų apyvokos valymo priemones

- Skalbinių priežiūros priemonės

- Automobilių valymo priemonės

- Laikrodžiai

- Kokią skalbimo priemonę naudoti baltiems skalbiniams?

- Kaip išvalyti skalbinių krepšį?

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...