21.12

Kokios yra kambarinių augalų vazonų pasirinkimo taisyklės?

Labai svarbu apgalvoti, kokios yra kambarinių augalų vazonų pasirinkimo taisyklės. Taip yra todėl, kad skirtingų gėlių poreikiai skiriasi. Nors gali atrodyti, kad vazonai mažai skiriasi vienas nuo kito, verta žinoti, kad yra daugybė variantų. Vienas išsvarbių aspektų yravazono dydis. Kuo didesnis šaknų kamuolys, tuo daugiau vietos jam reikia. Modeliai su drenažu, t. y. su skylėmis dugne, per kurias gali nutekėti vandens perteklius, taip pat yra praktiškas sprendimas. Tačiau tokiu atveju reikėtų įrengti pagrindą arba plokštę, kad nebūtų užlietos grindys, palangė ar lentyna. Taip pat atkreipkite dėmesį į puodo dizainą. Augalų vazono dizainą patartina derinti prie namų interjero - taip viskas atrodys estetiškai.

Kaip pasirinkti tinkamą vazono dydį augalui?

Pagrindinis kriterijus renkantis vazonus kambariniams augalams yragėlės pobūdisir jos augimo greitis . Kai kalbama apie vijoklinius augalus, patartina rinktis pailgus vazonus, o smulkių gėlių kompozicijai geriau tiks pailgi indai. Svarbu tai, kad nereikėtų auginti jokių stiebų tose, kuriose jie parduodami. Mažesnius, t. y. tuos, kurie neturi didelių šaknų, reikėtų persodinti į maždaug 3 cm didesnio skersmens vazoną nei esamas. Jei jų šaknų kamuoliai yra didesni, gali tekti pasirūpinti iki 10 cm didesnio skersmens indu.

Kokie yra geriausi vazonai gėlėms?

Jau paaiškinome, kaip nustatyti kambarinių gėlių vazono dydį. Be abejonės, tai svarbus aspektas, kuris palengvina kambarinės floros auginimą. Gėlių vazonai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko, keramikos ar terakotos. Būtent pastaroji yra viena palankiausių augalams. Terakotiniai vazonai yra akytos struktūros, todėl sienelės lengviau "kvėpuoja". Tai sumažina perpildymo ir ligų išsivystymo riziką.

Kaip pasirinkti vazonus atskiriems augalams?

Atskiriems kambariniams augalams keliami specifiniai reikalavimai dėl vazonų, kuriuose jie auginami. Pasilenkime prie to, kas svarbu skirtingais atvejais:

- palmėms reikia aukštų ir siaurų vazonų,

- paparčiai nemėgsta pertekliaus ir per didelės drėgmės, todėl jiems gali tikti drėkinamieji vazonai,

- orchidėjų šaknims reikia šviesos, todėl jos auginamos skaidriuose induose, uždengtuose dangčiais,

- fikusų šaknims reikia šviesos, todėl juos reikia auginti skaidriuose induose, uždengtuose dangčiais.

Ką mes jums turime?

Mūsų asortimente rasite įvairių vazonų kambariniams augalams. Taip galėsite lengvai juos priderinti prie individualių poreikių ir interjero dizaino. Tai labai gera žinia žmonėms, kurie turi specifinių reikalavimų, kai kalbama apie namų aksesuarus. Pavyzdžiui, rekomenduojame minimalistinį 50 cm pilką apvalų vazoną, trijų vazonų rinkinį "Neva Marble" ir 25 cm x 23 cm dydžio technorattano vazoną, kuris puikiai tinka boho stiliaus interjerui. Pasirinkimas daug platesnis, todėl kiekvienas ras tai, ko ieško.

Taip pat žiūrėkite kitus mūsų asortimento gaminius:

- Gėlių vazonai

- Augalų vazonai baliustradai

- Augalų vazonų laikikliai

- Gėlių vazonai

- Vaza

- Dirbtinės gėlės

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...