21.12

Kokio dydžio kepimo skardos tinka kepimui namuose?

Verta žinoti, kad yra įvairių dydžių kepimo skardų, kurios puikiai tinka kepimui namuose. Daug kas priklauso nuo to, kiek pyrago planuojate paruošti ir koks tai bus desertas. Universalios kepimo skardos gali būti 23 cm pločio ir 28 cm ilgio. Jei laikysite, kad standartinis pyrago gabalėlis yra 5 cm x 5 cm, jų gausite 25. Didžiausios skardos yra 25 cm x 40 cm, todėl jose kepinius galėsite padalyti į 40 porcijų.

Kokių dydžių kepimo skardos yra labiausiai paplitusios?

Jau paaiškinome, kokių dydžių klasikinės kepimo skardos puikiai tiks namuose. Vis dėlto atsiremkime į kepimo skardas, skirtas konkretiems kepiniams. Kepimo skardos paprastai būna 30 cm x 12 cm dydžio. Jos tinka keksiukams, duonai kepti ar net paštetui ruošti.

Picų kepimo skardos yra apvalios, plokščios, su nedideliu apvadu, jų skersmuo paprastai būna 33 cm. Kalbant apie tortines, kuriose kepsite ne tik pyragus, bet ir sūrio pyragą, obuolių pyragą ar kitus apvalius pyragus, jų skersmuo yra nuo 18 cm iki net 30 cm. Joms būdingas bruožas - nuimamas kraštas. Pyrago skardos skersmuo paprastai būna 30 cm. Tačiau verta paminėti, kad galima įsigyti ir mažų tartos skardų. Patogus pasirinkimas - modeliai su nuimamu dugnu. Viena iš labiau išsiskiriančių kepimo formų yra skirta keksiukams su skylute viduryje. Jų skersmuo yra maždaug 23 cm.

Iš ko gali būti pagamintos kepimo skardos?

Yra įvairių kepimo skardų tipų, kuriuos taip pat galime skirstyti pagal gamyboje naudojamą medžiagą. Populiariausios yra aliuminio ir nerūdijančiojo plieno, taip pat teflonu dengtos. Be to, galite susidurti su keramika, stiklu ir silikonu. Stiklinės formos dažnai naudojamos pyragams kepti. Taip pat galite sutikti iš šios medžiagos pagamintų modelių, skirtų vakarienės patiekalams ruošti. Atkreipkite dėmesį, kad priklausomai nuo to, iš ko pagaminta kepimo forma, turėsite pasirinkti tinkamą priežiūrą, įskaitant valymą. Kai kuriuos variantus galima plauti indaplovėje. Atminkite, kad jei skardą valysite rankomis, neturėtumėte tam naudoti šiurkščių kempinių ar šepečių.

Kokių dydžių kepimo skardų galite rasti pas mus?

Mūsų asortimente rasite ne tik įvairių rūšių, bet ir skirtingų dydžių kepimo skardų, tinkamų kepimui namuose. Kalbame ne tik apie klasikines stačiakampes ir kvadratines kepimo skardas, bet ir apie tortines, pyragų kepimo formas ir tartos indus. Tai labai gera žinia visiems saldžių desertų tiesiai iš orkaitės mėgėjams. Be kita ko, rekomenduojame nepridegančią presuotą kepimo skardą "Caffe Creme" 35 cm x 11 cm x 7 cm ir pilką nepridegančią kvadratinę kepimo skardą 26 cm x 26 cm x 6 cm . Bet tai dar ne viskas! Taip pat siūlome ką nors itališkos virtuvės mėgėjams. Kalbame apie 30 cm skersmens picos skardą. Pas mus neabejotinai rasite tai, ko jums reikia, nesvarbu, kokio tipo kepinius norite paruošti.

Peržiūrėkite ir kitus mūsų asortimento gaminius:

- Kepimo skardos

- Mediniai blokiniai peiliai

- Stalo įrankiai

- Keptuvės

- Torto lėkštės

- Desertinės lėkštės

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...