21.12

Kas yra tortų stovai ir kokie jų privalumai?

Tortų lėkštės - tai kelių lygių lėkštės,kuriosesvečiams galima patiekti daugiau nei vienos rūšieskepinius. Verta žinoti, kad jos gali būti pagamintos iš stiklo, nerūdijančio plieno, medžio, akmens ar plastiko. Metaliniai modeliai yra stabilūs, o tai ypač naudinga, jei ant padėklo bus daug svečių, kuriems bus patiekiami pyragai. Įdomu tai, kad nors pirmiausiai šis serviravimo būdas asocijuojasi su kepiniais, niekas netrukdo naudoti pakopinių padėklų vaisiams, keksiukams ar net saldumynams.

Kokie yra tortų stovų privalumai?

Kaip jau minėjome, tortų stovusgalima naudoti ir kitiemsdesertamsarvaisiams patiekti. Tačiau tai nėra vienintelis jų privalumas. Taip pat verta prisiminti, kad:

- kelių lygių padėklai leidžia įdomiai eksponuoti kepinius,

- kai kurias lėkštes galima pasukti, todėl jas lengviau patiekti,

- šis desertų patiekimo būdas tinka didesniam svečių skaičiui,

- pačios lėkštės gali būti dekoratyvinis elementas.

Ką galima patiekti ant etažerės?

Etažerės gali būti naudojamos labai įvairiai. Jose galima patiekti visų rūšių kepinius, įskaitant tortus, keksiukus, bandeles, sausainius. Taip pat galite supjaustyti vaisius, pavyzdžiui, obuolius, kriaušes ar ananasus, ir įdomiai juos išdėstyti ant kelių lygių lėkštės. Be to, šis sprendimas puikiai tiks su meringomis, kokosais ir net mažais saldumynais, pavyzdžiui, šokoladiniais saldainiais. Taip pat yra lėkščių su gaubtu, kad kepiniai neišdžiūtų. Tačiau jos paprastai būna vienaaukštės.

Kokią lėkštę rinktis kepiniams?

Gera žinia ta, kad lėkštės gali būti įvairių dydžių, stilių ir, be to, pagamintos iš įvairių medžiagų. Pastarosios gali būti natūralios arba dirbtinės. Porcelianinės lėkštės yra labai elegantiškos, todėl jas reikėtų derinti prie kitų stalo indų. Stikliniai tortų stovai taip pat yra klasika. Modeliai su užapvalintais kraštais yra geras pasirinkimas, nes jie neleidžia ant jų patiekiamiems desertams nukristi. Tai labai praktiška savybė, kurios reikia nepamiršti. Pavyzdžiui, mūsų asortimente rasite 170 cm ilgio dekoratyvinę lėkštę. Toks aksesuaras puikiai tinka ypatingiems renginiams, pavyzdžiui, vestuvėms ar krikštynoms. Mūsų siūlomas modelis yra penkių lygių, todėl ant jo lengvai sutalpinsite kelių rūšių tortus. Be jokios abejonės, tai didžiulis privalumas, ypač kai deserto sieks daugiau svečių.

Peržiūrėkite mūsų asortimento gaminius ir perskaitykite kitus mūsų tinklaraščio įrašus:

- Desertų lėkštės

- Tortų lėkštės

- Taurės

- Kavos puodeliai

- Kokią torto lėkštę pasirinkti?

- Kaip gražiai išdėlioti tortą lėkštėje?

- Desertų ir tortų serviravimo lėkščių apžvalga

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...