23.10

Kaip pasigaminti kalėdinę nendrę iš stiklo?

Stiklo kalėdinės dekoracijos - puikus būdas papuošti namus Kalėdoms. Jas paprasta pagaminti, jos įspūdingos ir patvarios. Juos galima pagaminti iš įvairių medžiagų ir dekoruoti taip, kaip jums patinka. Taigi galite sukurti originalius ir unikalius nendres, kurios džiugins akį daugelį metų. Norint jas pagaminti, nereikia turėti išskirtinių meninių įgūdžių, kad pasiektume efektą, leidžiantį sukurti specifinę atmosferą, kurios daugelis iš mūsų laukia ištisus metus. Tereikia išsirinkti jus dominantį stiklinį indą, pageidautina skaidrų, nes tuomet visi elementai bus puikiai matomi. Visa kitapriklauso nuo jūsųkūrybiškumo. Baubliai, dirbtinis sniegas, kalėdinės figūrėlės - visa tai puikiai tinka kalėdinėms dekoracijoms kurti, kaip aptarsime toliau šiame straipsnyje.

Idėjų, kaip sukurti kalėdinę stiklo nendrinę dekoraciją, apžvalga

Kalėdinių dekoracijų iš stiklo kūrimas yra labai madinga tendencija, dėl kurios bet koks interjeras atrodo šiuolaikiškai ir kartu jaukiai. Pasisemkite įkvėpimo iš vienos iš toliau pateiktų idėjų ir sukurkite originalią dekoraciją, puikiai tinkančią šventiniam sezonui:

  • Į platų, bet neaukštą dubenį ant kojelės puikiai tiks kalėdiniamvainikui gaminti, įkurį galite įdėti paruoštą girliandą iš dirbtinės eglutės,kuripagal skersmenį atitiks indą. Arba galite jį sukurti patys iš gyvų šakelių, supintų tamsiai žalios spalvos žvejybine virvele. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, taip pat galite viską švelniai apibarstyti blizgučiais, kad girlianda spindėtų šviesoje. Viduje galima pastatyti storą, bet ne per aukštą žvakę, pavyzdžiui, raudonos, baltos ar sidabrinės spalvos, kad kambaryje būtų sukurta ypatinga atmosfera.
  • Taip pat galite naudoti aukštesnį stiklainį, kurį iš vidaus galima apipurkšti blizgučių aerozoliu arba dirbtiniu sniegu. Jei norite paįvairinti efektą, pravartu iš vidaus priklijuoti žvaigždučių, kurias po apipurškimo galima nulupti, taip sukuriant įdomų raštą. Centre galima pastatyti šiaurės elnio ar Kalėdų Senelio figūrėlę, pridėti nedidelių girliandų, o viršų surišti storesne virvele, kad visa tai suteiktų boho stiliaus įspūdį.
  • Vieni ryškiausių yra kalėdinės dekoracijos iš akvariumo tipo stiklo. Dirbtinio sniego pagalba švelniai apipurškiame dugną ir sieneles ir į vidų įdedame eglutės figūrėles, šiaurės elnius ir Kalėdų senelį su rogėmis. Rezultatas - kažkas panašaus į nedidelį maketą, kuris tikrai patrauks jūsų svečių akis.

Kur galima rasti visus produktus, kurių reikia norint pasigaminti Kalėdų eglutės dekoraciją iš stiklo?

Kalėdų eglutei iš stiklogamintipuikiai tinka "Mondex" internetinėje parduotuvėje esantys produktai. Be kita ko, rekomenduojame įspūdingus įvairių formų ir talpos stiklinius indus, taip pat figūrėles tokiems mažiems meno kūriniams papuošti.

Peržiūrėkite turimus gaminius ir susipažinkite su kitais mūsų tinklaraščio įrašais:

- Kalėdiniai papuošalai

- Žibintai

- Kalėdiniai stalo kilimėliai, po lėkštėmis

- Kaip papuošti namus Kalėdoms?

- Kokias kalėdines lėkštes pasirinkti?

- Kokius kalėdinius žibintus pasirinkti?

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...