25.04

Ar veidrodis telpa svetainėje?

Ar veidrodis telpa svetainėje?

Daugeliui mūsų veidrodžiai asocijuojasi su praktišku vonios kambario priedu, kuris praverčia rytinio tualeto metu, taip pat su persirengimo kambariais ir prieškambariais, kur prieš išeidami iš namų galime pasitikrinti savo aprangą. Tačiau interjero kompozicijų svarba išaugo, kai tokio tipo aksesuaras atlieka dekoratyvinę funkciją, o ne yra naudojamas naršymui. Veidrodis tinka svetainėje, nes jis gražiai apšviečia visą kambarį ir kartu sukuria jaukią atmosferą, kuri padeda patogiai atsipalaiduoti po sunkios dienos. Šis aksesuaras taip pat gali būti naudojamas pagrindiniams svetainės elementams išryškinti. Toliau išsamiau aptariamos jo naudojimo galimybės, tad skaitykite toliau!

Kaip suderinti veidrodį su svetainės interjeru?

Kad veidrodis derėtų prie svetainės interjero, gerai jį suderinti su kitais dekoro elementais ir net su baldų tipu bei sienų spalva. Dažniausiai tokio tipo dekoratyvinis elementas itin traukia akį, todėl verta naudoti dekoratyvų, įskaitant puošnų rėmą. Čia daug kas priklauso nuo išdėstymo stiliaus. Jei mūsų svetainė įrengta pagal boho stiliaus prielaidas, geriausia naudoti veidrodį su pintu rėmu iš džiuto, virvelių. Neretai apačioje naudojami papildomi elementai, primenantys nedidelį kuodelį, todėl visas dekoratyvinis elementas atrodo kaip sapnų gaudyklė, kuri pastaraisiais metais tapo itin madinga. Jie taip pat puikiai tinka Hamptono kompozicijoms, nurodant vieną iš Niujorko valstijoje esančių miestų.

Aukso rėmų aksesuarai idealiai tinka glamūrinio stiliaus svetainei, kurios stilius interjerui suteikia prabangos. Jie taip pat gerai atrodo art deco stiliumi įrengtuose kambariuose, kuriuose antikvarinius daiktus galime derinti su moderniais dekoratyviniais elementais, kurie kartu šiek tiek sušvelnina interjerą. Jei norime naudoti veidrodį, kuris puikiai derėtų prie stipraus lofto ar industrinio stiliaus svetainės, geriausia idėja -rinktis dekoraciją su siauru juodu rėmu . Taip jį lengvai suderinsime su siena iš neapdorotų plytų ar architektūrinio betono. Įdomu tai, kad interjero architektai sutinka, jog svetainėje geriausiai tinka daugiausia apvalūs veidrodžiai. Dideliuose kambariuose jie leidžia sukurti specifinę, jaukią atmosferą.

Rinkitės aksesuarą, kuris optiškai padidina kambarį

Veidrodžiai svetainei tinka ir dėl kitos priežasties - jie leidžia optiškai padidinti interjerą, o tai ypač pasiteisina vadinamosios didelės plokštumos butuose, kuriuose dažnai turime atskirti poilsio ir valgomojo zonas. Tuomet verta ant sienos arti vienas kito pastatyti kelis mažus veidrodžius, išdėstytus netaisyklingai, arba naudoti vieną, bet didelį stačiakampį veidrodį, dėl kurio svetainė atrodys ilgesnė, nei yra iš tikrųjų.

Taip pat skaitykite kitus pranešimus ir žiūrėkite gaminius:

- Dekoratyviniai veidrodžiai

- Laikrodžiai

- Kokį palėpės laikrodį rinktis svetainėje?

- Kokį miegamojo sieninį veidrodį pasirinkti?

- Kurį sieninį veidrodį rinktis prieškambaryje?

- Kurį virtuvės sieninį veidrodį pasirinkti?

- Kokie yra nuotraukų rėmelių dydžiai?

- Kokius žibintus rinktis svetainei?

Mūsų Produktai

Naujienos
|
Bestseleriai
|
Akcijos
Pakraunama...